Overall
Home
Away
#
Team
MP
W
D
L
G
GD
P
Group 1
1
CA Germinal
7
5
2
0
13:5
8
17
2
Club Circulo Deportivo
7
4
1
2
11:9
2
13
3
Club Olimpo
7
4
1
2
7:5
2
13
4
Villa Mitre de Bahia Blanca
7
4
0
3
10:8
2
12
5
Sol de Mayo
7
3
2
2
9:9
0
11
6
Kimberley de Mar Del Plata
7
2
3
2
6:5
1
9
7
Deportivo Rincon
7
2
2
3
4:5
-1
8
8
CA Sansinena SD
7
1
2
4
7:10
-3
5
9
Cipolletti
7
1
2
4
2:7
-5
5
10
CD Santamarina Tandil
7
0
3
4
2:8
-6
3
Group 2
1
Ciudad de Bolivar
7
5
1
1
11:4
7
16
2
Huracan Las Heras
7
3
3
1
7:7
0
12
3
San Martin de Mendoza
7
3
2
2
5:3
2
11
4
Gutierrez SC
8
3
2
3
6:6
0
11
5
CD Argentino Monte Maiz
7
2
4
1
6:5
1
10
6
CA Juventud Unida Universitario San Luis
6
2
3
1
4:2
2
9
7
Atletico Camioneros
7
2
1
4
5:5
0
7
8
CS Estudiantes San Luis
6
2
0
4
6:9
-3
6
9
CSB Atenas
6
1
2
3
5:8
-3
5
10
CA Ferro Carril Oeste General Pico
7
1
2
4
3:9
-6
5
Group 3
1
Def. de Belgrano de Villa Ramallo
6
4
1
1
8:3
5
13
2
Sp. Belgrano de S. F.
7
4
1
2
6:3
3
13
3
Independiente de Chivilcoy
6
3
2
1
8:4
4
11
4
CA Linqueno
7
2
3
2
3:4
-1
9
5
Sportivo Las Parejas
6
2
2
2
9:5
4
8
6
Douglas Haig
6
1
4
1
7:4
3
7
7
CA 9 de Julio Rafaela
6
2
1
3
5:8
-3
7
8
CD de Pronunciamiento
6
2
1
3
6:10
-4
7
9
Gimnasia Y Esgrima
6
0
1
5
2:13
-11
1
Group 4
1
CA Sarmiento de la Banda
7
5
1
1
12:4
8
16
2
Central Norte Salta
6
4
2
0
6:2
4
14
3
Sportivo General San Martin
6
3
0
3
7:3
4
9
4
CA Sarmiento de Resistencia
7
2
3
2
5:5
0
9
4
Crucero del Norte
7
2
3
2
5:5
0
9
6
CA Sol de America de Formosa
6
2
1
3
5:6
-1
7
7
Boca Unidos
7
1
3
3
4:7
-3
6
8
Juventud Antoniana
6
1
3
2
2:6
-4
6
9
Union de Sunchales
6
1
0
5
4:12
-8
3
Group 1
1
CA Germinal
4
4
0
0
9:2
7
12
3
Club Circulo Deportivo
3
3
0
0
8:3
5
9
7
Club Olimpo
3
2
0
1
2:1
1
6
4
Villa Mitre de Bahia Blanca
4
3
0
1
9:6
3
9
2
Sol de Mayo
4
3
1
0
7:3
4
10
5
Kimberley de Mar Del Plata
4
2
1
1
4:2
2
7
6
Deportivo Rincon
3
2
1
0
2:0
2
7
8
CA Sansinena SD
4
1
2
1
3:2
1
5
9
Cipolletti
3
1
1
1
2:2
0
4
10
CD Santamarina Tandil
3
0
3
0
2:2
0
3
Group 2
1
Ciudad de Bolivar
4
4
0
0
7:1
6
12
3
Huracan Las Heras
4
2
1
1
4:5
-1
7
5
San Martin de Mendoza
3
1
2
0
3:1
2
5
4
Gutierrez SC
3
2
0
1
2:1
1
6
6
CD Argentino Monte Maiz
3
1
1
1
4:4
0
4
2
CA Juventud Unida Universitario San Luis
4
2
2
0
4:1
3
8
7
Atletico Camioneros
5
1
1
3
2:4
-2
4
8
CS Estudiantes San Luis
2
1
0
1
3:3
0
3
10
CSB Atenas
2
0
1
1
1:2
-1
1
9
CA Ferro Carril Oeste General Pico
4
0
2
2
2:4
-2
2
Group 3
2
Def. de Belgrano de Villa Ramallo
3
2
1
0
5:1
4
7
1
Sp. Belgrano de S. F.
4
3
1
0
4:1
3
10
3
Independiente de Chivilcoy
3
2
0
1
6:3
3
6
6
CA Linqueno
3
1
2
0
1:0
1
5
7
Sportivo Las Parejas
3
1
1
1
8:4
4
4
8
Douglas Haig
3
0
2
1
1:2
-1
2
4
CA 9 de Julio Rafaela
3
2
0
1
3:2
1
6
5
CD de Pronunciamiento
3
2
0
1
4:5
-1
6
9
Gimnasia Y Esgrima
3
0
1
2
1:3
-2
1
Group 4
1
CA Sarmiento de la Banda
4
4
0
0
9:1
8
12
3
Central Norte Salta
3
3
0
0
4:1
3
9
2
Sportivo General San Martin
3
3
0
0
7:0
7
9
4
CA Sarmiento de Resistencia
4
2
2
0
5:2
3
8
6
Crucero del Norte
3
1
2
0
2:1
1
5
5
CA Sol de America de Formosa
3
2
0
1
4:2
2
6
8
Boca Unidos
3
1
2
0
1:0
1
5
6
Juventud Antoniana
3
1
2
0
2:1
1
5
9
Union de Sunchales
3
1
0
2
3:5
-2
3
Group 1
2
CA Germinal
3
1
2
0
4:3
1
5
3
Club Circulo Deportivo
4
1
1
2
3:6
-3
4
1
Club Olimpo
4
2
1
1
5:4
1
7
4
Villa Mitre de Bahia Blanca
3
1
0
2
1:2
-1
3
7
Sol de Mayo
3
0
1
2
2:6
-4
1
5
Kimberley de Mar Del Plata
3
0
2
1
2:3
-1
2
6
Deportivo Rincon
4
0
1
3
2:5
-3
1
9
CA Sansinena SD
3
0
0
3
4:8
-4
0
8
Cipolletti
4
0
1
3
0:5
-5
1
10
CD Santamarina Tandil
4
0
0
4
0:6
-6
0
Group 2
5
Ciudad de Bolivar
3
1
1
1
4:3
1
4
3
Huracan Las Heras
3
1
2
0
3:2
1
5
2
San Martin de Mendoza
4
2
0
2
2:2
0
6
4
Gutierrez SC
5
1
2
2
4:5
-1
5
1
CD Argentino Monte Maiz
4
1
3
0
2:1
1
6
10
CA Juventud Unida Universitario San Luis
2
0
1
1
0:1
-1
1
7
Atletico Camioneros
2
1
0
1
3:1
2
3
8
CS Estudiantes San Luis
4
1
0
3
3:6
-3
3
6
CSB Atenas
4
1
1
2
4:6
-2
4
9
CA Ferro Carril Oeste General Pico
3
1
0
2
1:5
-4
3
Group 3
1
Def. de Belgrano de Villa Ramallo
3
2
0
1
3:2
1
6
6
Sp. Belgrano de S. F.
3
1
0
2
2:2
0
3
3
Independiente de Chivilcoy
3
1
2
0
2:1
1
5
5
CA Linqueno
4
1
1
2
2:4
-2
4
4
Sportivo Las Parejas
3
1
1
1
1:1
0
4
2
Douglas Haig
3
1
2
0
6:2
4
5
8
CA 9 de Julio Rafaela
3
0
1
2
2:6
-4
1
7
CD de Pronunciamiento
3
0
1
2
2:5
-3
1
9
Gimnasia Y Esgrima
3
0
0
3
1:10
-9
0
Group 4
2
CA Sarmiento de la Banda
3
1
1
1
3:3
0
4
1
Central Norte Salta
3
1
2
0
2:1
1
5
8
Sportivo General San Martin
3
0
0
3
0:3
-3
0
5
CA Sarmiento de Resistencia
3
0
1
2
0:3
-3
1
3
Crucero del Norte
4
1
1
2
3:4
-1
4
4
CA Sol de America de Formosa
3
0
1
2
1:4
-3
1
6
Boca Unidos
4
0
1
3
3:7
-4
1
7
Juventud Antoniana
3
0
1
2
0:5
-5
1
9
Union de Sunchales
3
0
0
3
1:7
-6
0